12. července 2015

Na samotě u lesa

O víkendu jsme s naši silnou trojicí kamarádek vyrazili na venkov za pohodičkou k bazénu, co jiného se taky dá v tomhle počasí dělat že? Úkol byl jasný. Odjet mírně opálené, odpočaté, s plno zážitky a chvílemi strávenými konečně spolu! Nemohla jsem nic nechat náhodě a vzala si sebou Instax mini 25 s vidinou fotek u vody, balících sena atd. 
Naší největší zábavou však byli ovce, které nám dělali společnost po celou dobu a naučili nás, že ovce nedělá jen bééé, ale i mééé. :) Inu byla s nima zábava i při focení, protože byly hrozně zvědavé.


Strašně jsem se těšila až vylezeme na balíky sena při západu slunce, které utvoří idylickou venkovskou krajinu. Bohužel mě fotky dost zklamaly, protože to bylo poprvé, co mi vylezly rozmazané. Stejně je nevyhodím, i když nemám kvůli slunci obličej! :)No jo, přeci jen došlo i na milion samospouštních fotek aneb utííííkej už to blikáááá...


Čas utíká a já už balím na mou další cestu směr Amsterdam, kde začnu fotit o sto šest! V peněžence se mi hromadí fotky s přáteli a jak Vám? Děláte na tom jako já?
Užívejte sluníčka a nezapomeňte se s námi dělit co se kde děje. :) 
Vaše Terka z HubitoursŽádné komentáře:

Okomentovat