2. srpna 2015

Všechny cesty vedou do Říma

Naše cesta nás dovedla až do Říma, kde nás čekají krásné dva dny. Je to dost? Věřte, že stihnete všechno, od Vatikánu až po Colloseum. Řím je sice velký, ale i tak jsme se spíše procházeli krásnými uličkami než využívali MHD. Město plné historie, skvělého vína a vynikající italské kuchyně stojí za to! Ačkoliv podívejte se na fotky sami. :)


Colloseum a jedno VELKÉ WAUUU. Počasí nám opravdu přálo a ve 40°C mi fotka vylezla za pouhých 30 sekund. Tyhle washi pásky se docela hodí, nemyslíte? :)

Co by to bylo za Itálii, kdybychom neochutnali místní speciality. V našem případě to znamenalo pizzu, těstoviny, palačinky s Nutellou, fresh ovoce z trhů, olivy, domácí gelato (zmrzlinu), italské piccolo a při tropických večerech láhev nejlepšího (v dané restauraci:)) rose.
Přísahám, že tuhle pizzu bych mohla jíst od rána do večera. Tenké, přesto křupavé těsto s čerstvými rajčaty, to je pravá dávka Říma. 


Nejmenší stát na světě, Vatikán city, a cesta přes most, odkud byl úžasný výhled na staré město.


Tak takový byl náš výlet do Říma. Pokud by Vás zajímali odkazy na nejlepší pizzu ve městě, rady a typy co a kde, vše naleznete v článku zde. Kdo byl už tento rok v Itálii či dokonce v Říme? Co pro Vás bylo největší WAU? Budu se těšit na Vaše zážitky. 
Vaše Terka z HubitoursŽádné komentáře:

Okomentovat